Портальна автомийка EHRPORT START

Портальна автомийка основного сегмента асортименту. Поєднання простоти і професійного ефекту - це ідеальне рішення, наприклад для автозаправок. Середня пропускна здатність - 1000 автомобілів на місяць.

Дана модель автомийки працює в закритому циклі водопостачання, що дозволяє заощадити навіть до 80% використовуваної води! EHRLE впроваджує також інші нові технології, які сприяють зменшенню витрат, пов'язаних з роботою устаткування. Кількість хімічних миючих засобів регулюють високоякісні дозуючі насоси.

Щітки автомийки виготовлені з високоякісних матеріалів, а завдяки спеціальним кільцям, у разі зносу можна заощадити і час, і гроші, змінюючи не всю щітку, а тільки її окремі елементи.

Портальна автомийка EHRPORT POWER

Нова портальна автомийка з 3-ма щітками, а також функціями мийки-сушіння. Завдяки найвищим параметрам мийки вона є справжньою інновацією на ринку портальних автомийок і професійним рішенням для ефективної роботи. За вибором клієнта пропонуємо кілька варіантів розмірів мийки: висотою від 2,1 м, навіть до 2,9 м, шириною від 2,5 м до 2,7 м. Залежно від висоти і ширини мийки підбирається довжина посту. Регульований кут нахилу бічних щіток - навіть до 10º, дозволяє враховувати контур автомобіля і гарантує ретельну мийку навіть самих важкодоступних місць.

Двухпортальная автомийка EHRPORT 25

Сучасна система двох одночасно працюючих рам з функціями миття та сушіння дозволяє скоротити час послуги до мінімуму. Конструкція дозволяє помити машини шириною до 2,5 м або 2,70 м. Розширена система управління пристосована до численних варіантів програм мийки, у т. ч. утворенню нових комбінацій. Крім високої якості мийки фірма EHRLE не забуває також про безпеку клієнтів та їх машин.

  • стандартний - під час помірного навантаження на мийці
  • інтенсивний - під час посиленого навантаження на мийці.
Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію