Технічні блоки ModulLine встановлюються в технічному контейнері, завдяки чому устаткування більш захищене від можливого вандалізму та несприятливого впливу навколишнього середовища. Одночасно значно полегшені доступ до техніки, контроль за роботою обладнання, його регулювання, сервіс і догляд за ним, а також процес подачі хімічних засобів.

Компактність і уніфікація елементів системи, як наприклад модуль обігріву LCE, теплообмінник, генератор піни і варіації панелей управління, дозволяють підібрати конфігурацію автомийки згідно з вимогами клієнта.

Всі модулі системи і підключення уніфіковані, у зв'язку з чим ремонт, розширення та проектування автомийки для конкретного замовлення значно полегшені.

Інвестор може сам вирішити, які з елементів системи EHRLE повинні бути встановлені. Крім того, систему EHRLE ModulLine можна легко розширити на наступні пости мийки.

Система управління заснована на промислових комп'ютерах фірми Siemens, що працюють в мережі LAN, розпізнає кількість об'єднаних постів і відповідно управляє роботою автомийки. З'єднання засноване на стандарті послідовної трансмісії RS485, яка пересилає дані між постами автомийки та окремими модулями ModulLine.

Система CM1 (Condition Monitoring 1) у головному комп'ютері автомийки, забезпечує доступ до суттєвих даних, таких, як оборот автомийки, в тому числі за день, тиждень, місяць, рік і за весь період. Всі дані доступні через сенсорний TFT-дисплей.

З метою забезпечення максимального збереження коштів, автомийку можна обладнати системою вакуумного транспорту монет, яка відсмоктує гроші в спеціальний сейф, розташований всередині контейнера.

Технічні контейнери

Вся техніка мийки, в тому числі системи водопідготовки та обігріву, насосна установка і системи оплати за мийку, розміщені в одному місці - в технічному контейнері. Технічні контейнери системи CarWash доступні в різних варіантах виконання.

Cпецифікації

Технічні дані Одениця  
Витрата води на пост мийки л/год 660
Робочий тиск бар/МПа 130/13
Ємність дозатора Мікропорошку л 18
Ємність дозатора воску л 10
Ємність дозатора осушувача л 10
Параметри живлення Ph/V/Hz 3/400/50
Споживана потужність кВт 2,6
Габарити (Д*Ш*В) cm 74x60x216
Вага кг 195
Номер/Код для замовлення   516
Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію