standard
Стандартна
standard

Це найпопулярніший і поширений тип сталевої конструкції. Простий, трапецієвидний дах з алюмінієвою аттикою, пофарбований порошковим способом, забезпечує захист від сонця і дощу. Аттика може служити місцем для розміщення рекламних написів відповідно до індивідуальних побажань Інвестора, або реклами в графічній формі, пропонованою нашою компанією.

Мийні пости розділені високоякісними перегородками (банерами), з надрукованою на них інструкцією з обслуговування. Банери також можуть бути використані в якості рекламного простору. У нічний час на автомийці автоматично включається освітлення мийних постів.

standard
SmartLine
standard

Конструкція SmartLine задовольнить побажання клієнтів, які вимагають додаткових візуальних аргументів для залучення уваги клієнтів. Конструкція виготовлена з високоякісних матеріалів, комплектація елементами SmartLine відбувається за бажанням інвестора. Аркова покрівля з полікарбонату монтується на спеціальних алюмінієвих профілях. Аттика еліптичної форми має неповторний стиль, додатково вона оснащена внутрішньою системою водовідведення з даху. Наша компанія надає можливість розмістити на аттиці рекламні написи, виготовлені за індивідуальними вимогами Інвестора, або згідно нашої пропозиції. Для конструкції SmartLine пропонуємо інноваційне світлодіодне підсвічування аттики повністю або тільки написів. Завдяки технології LED інвестор економить електроенергію, а підсвічувані елементи його автомийки виглядають більш ефектно і притягають погляд. Перегородки конструкції SmartLine на вибір інвестора: стандартні банери з високоякісного матеріалу, або ексклюзивні перегородки з загартованого скла VSG товщиною 12 мм.

standard
DesignPro ™
standard

DesignPro ™ - це авангардний, ексклюзивний і неповторний стиль. Новаторський дизайн конструкції, гідний лідера в галузі автомийного бізнесу, запатентований як продукт міжнародного ринку (Trade Marks and Designs), що забороняє всім іншими компаніям використовувати це рішення в будь-якій формі. Конструкція DesignPro ™ виготовлена з високоякісних матеріалів: полікарбонату, алюмінію і нержавіючої сталі. Унікальна аттика, змонтована на сучасних сталевих профілях, настільки ефектна і приваблива, що не потребує розміщення додаткових форм реклами. У разі вибору цього типу конструкції інвестору також надається можливість вибору перегородок між банерами з матеріалу і перегодки із загартованого скла.

Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію