Безконтактна мийка

Бренд EHRLE однозначно асоціюється з безконтактною технологією, вдосконалюється інженерами протягом багатьох років.

Бренд EHRLE і безконтактна технологія, удосконалена інженерами, які проектують мийки на протязі багатьох років, однозначно асоціюються.

Раніше щіткові автомойки самообслуговування витіснили первісні ручні мийки. Зараз щіткові змінюють безконтактні рішення, які найчастіше вибирають клієнти. Компанія EHRLE – лідер, який готує мийки самообслуговування, пропонує метод безконтактного очищення, тому що разом з технікою, яка випускається та високоякісними хімічними засобами він є самий ефективний і безпечний для автомобілів. Застосовувана для апаратів високого тиску та автомийок безконтактна технологія миття підкріплюється безперечним досвідом, постійно удосконалюючим понад пів-століття.

Під час візиту на автомийках EHRLE клієнти зустрічаються з приємним фруктовим ароматом. Це заслуга застосовуваного в 1-й програмі мікропорошку Power Pearl ™, який, крім своїх хімічних властивостей, має приємний запах.

Чотири програми миття достатньо для ретельного очищення автомобіля. Компанія EHRLE продовжує роботи зі скорочення кількості програм до мінімуму з метою створити найбільшу легкообслуговуючу мийку для клієнтів. Завдяки цьому водії заощаджують час і отримують можливість мити автомобіль, при цьому не стежити за часом миття.

Вміле миття автомобіля, інноваційна технологія і використані високоякісні хімічні засоби - це причини, для яких безконтактна мийка самообслуговування EHRLE дозволяє досягти відмінного результату без ризику отримати подряпини і інші можливі пошкодження, пов'язані із застосуванням щіток.

Німецька точність і інноваційні технологічні ідеї отримали багато різних нагород. Найціннішим є Сертифікат якості VDA, який отримала мийка самообслуговування EHRLE, що підтверджує безпеку безконтактного миття.

Мийки EHRLE застосовують 4 програми миття

щоб дізнатися більше, натисніть на обрану програму
 • 1
  Мийка мікропорошком
  Мийка мікропорошком

  Power Pearl ™ швидко видаляє бруд з поверхні автомобіля. Завдяки спеціальній формулі активних молекул, яка нагадує реакцію тисячі мікрогубок, мікропорошок є безпечний для лакофарбового покриття автомобіля

 • 2
  Ополіскування чистою водою
  Ополіскування чистою водою

  Для ополіскування мікропорошку, автомийки використовують чисту воду з 2-й програми

 • 3
  UltraProtection
  UltraProtection

  3-я програма миття забезпечує захист лакофарбового покриття, завдяки використанню гарячого воску UltraProtection. Він створює плівку на поверхні автомобіля, що дозволяє воді вільно стікати і одночасно поліпшує роботу склоочисників

 • 4
  SuperFinish Остання
  SuperFinish Остання

  4-а програма, в якій безконтактна мийка використовує чисту демінералізовану осмотичну воду і осушувач, гарантує ефект блиску

Сертифікат VDA

Автомийки EHRLE володіють престижним сертифікатом VDA нагороджені Асоціацією Автомобільної Промисловості Німеччини

Сертифікат VDA
Сертифікат VDA

Серед них - німецька система менеджменту якості QMC автомобільної промисловості. VDA QMC - це сертифікат, що видається експертами якості, які за замовленням виробників і постачальників автомобілів проводять дослідження з метою розробки єдиних технологічних стандартів якості продукції.

 • функціональність: рівень і діапазон реалізації очікуваних функцій
 • практичність: зручність користування, легкість обслуговування і зберігання та їх ергономічність
 • надійність: здатність працювати без недоліків і дефектів
 • міцність: термін збереження використовуваних властивостей
 • безпека користування

Останній пункт безперечно підтверджує, що автомийки EHRLE абсолютно безпечні для самого чутливого до пошкоджень лакофарбового покриття автомобілів, у тому числі нового. Доказом цього є існування безконтактних автомийок самообслуговування EHRLE в автосалонах і сервісних центрах відомих марок. Компанія EHRLE - перший і єдиний виробник безконтактних автомийок на нашому ринку, сертифікований VDA для безконтактної технології миття. Окрім техніки високу оцінку отримали хімічні засоби, вироблені компанією EHRLE.

Для переконання клієнт,а в якості пропонованої йому послуги, автомийки EHRLE додатково володіють знаком сертифікованої якості миття EHRLE.

Modul Line ETRONIC 4

Новаторська модель автомийки ModulLine і операційна система ETRONIC 4 - це новітні рішення, гідні сучасного виробництва.

 Modul Line ETRONIC 4

Автомийки EHRLE більше десятка років володіють системою дистанційного керування даними та налаштуваннями через GSM або інтернет. В даний час стара система замінюється новою: ETRONIC 4, що є результатом співпраці з інженерами німецької компанії SIEMENS. Це інноваційна і сучасна система в галузі автомийок для контролю, авто діагностики і також діагностики обладнання для сервісного центру EHRLE.

monitoring

Для вибору інвестору надається дві версії системи:

Basic

в стандартній комплектації автомийки CarWash Indoor Modul Line ETRONIC 4. Інвестор на сенсорному дисплеї комп'ютера SIEMENS або через ISDN / DSL або GSM, має доступ до всіх базових налаштувань: час роботи обладнання, щасливі години (happy hours), дозування хімії, а також доступ до статистичних даних по оборотам автомийки протягом певного періоду часу. Версія Basic інформує інвестора про основні робочі параметри автомийки, відправляє електронні повідомлення про сервісні проблемах. Опція моніторингу CM1 надає інвестору актуальну інформацію про температуру повітря і температуру технічної води. Від окремих контролерів кожного поста дані передаються на головний комп'ютер.

Comfort

система дозволяє здійснювати дистанційну діагностику обладнання та аналіз можливих сервісних проблем на сенсорному дисплеї з великою роздільною здатністю 12,1''. Інвестор на сенсорній панелі комп'ютера, або через модем ISDN / DSL або GSM, має доступ до додаткової інформації: технічний стан комунікацій і окремих модулів, а також окремих елементів обладнання. Є можливість контролювати заповнення ємностей рідкою хімією і порошком. Пропонується 2 опції системи моніторингу: CM2 і CM3, є також можливість комплектації згідно побажань інвестора. Опція CM2 дозволяє контролювати всі системи обладнання, які відображаються на моніторі комп'ютера у формі графічної схеми. Опція CM2 дозволяє перевіряти такі параметри: тиск води з мережі, тиск води для миття, тиск осмотичної води або води системи протизамерзання. Опція CM3 володіє всіма функціями опції CM2, а також дозволяє стежити за рівнем миючих засобів в ємностях: мікропорошку Active PowerPearl MicroPowder ™, воску UltraProtection і осушувача SuperFinish.

EHRLESol™

EHRLESol ™ - це інноваційна, економна і насамперед екологічна солярна система, яку використовують на автомийках EHRLE

EHRLESol™
EHRLESol™
EHRLESol™

Компанія EHRLE ефективно реалізує політику збалансованого розвитку. Враховуючи стан нашої планети і її обмежені природні ресурси, а так само економічну ситуацію, пов'язану із зростанням цін на нафту та інші джерела енергії, пропонуємо інноваційну систему EHRLESol ™.

Спроектовані інженерами EHRLE спеціальні солярні панелі розташовуються на даху безконтактної автомийки. Для безперебійного функціонування система EHRLESol ™ інтегрована з системою опалення та іншими системами обладнання. Завдяки EHRLESol ™ інвестор може знизити до 40% витрат газу на рік. Підвищений інтерес до системи випливає не тільки через турботу про навколишнє середовище, але також через коливання ринку енергетичних ресурсів, підвищеного попиту і вичерпання запасів.

Завдяки близькій співпраці з провідним виробником опалювальних систем, компанія EHRLE в змозі запропонувати інвесторам технологічні рішення, які дозволяють заощадити витрати на опалення і сприяють охороні навколишнього середовища. Це дає основу звертатися за грантом ЄС, де економічні та екологічні інвестиції позитивно оцінювані.

На Міжнародній виставці STACJA PALIW німецька система EhrleSOL ™ була нагороджена Польської палатою рідкого палива дипломом «Продукт року 2009.

Real Time Display

Своєчасне технічне рішення для панелей управління EHRLE: точний дисплей реального часу, нові форми оплати - тільки у нас!

Real Time Display
Real Time Display

Пропоновані із самого початку панелі управління з нержавіючої сталі, за останні кілька років пройшли модернізацію. Крім самого дизайну, що характеризується приємною графікою і бризгозахисними клавішами, протягом останніх років застосовано і додано: захист для монетоприймачів, можливість монтажу системи відсмоктування монет, можливість вибору версії панелі з коротким або високим коробом. Цього року панель управління повністю удосконалилась.

Тепер інвестор разом з автомийкою отримує абсолютно нову модель панелі управління - Real Time Display. Замість використовуваного досі дисплея, що відображав кількість імпульсів, що залишились, пропонується новий дисплей, який відображає реальний час миття, що залишаєтьсяу, за дану грошову одиницю. Це значно полегшує відвідувачам контролювати час мийки, які бачать скільки точно часу залишилося до закінчення процесу миття, і тим самим можуть його краще і ефективніше використовувати. Інвестор у свою чергу може бути впевнений, що даний водій не заблокує пост іншим клієнтам.

З цього року панелі управління EHRLE укомплектовані системою, яка надає можливість нових форм оплати, крім доступних досі. Компанія EHRLE - це єдиний виробник в галузі, який пропонує 6 способів оплати за мийку: за допомогою монет, жетонів, ключів EHRLE KeySystem, купюр, кредитних карт і мобільного телефону, з яких 3 останніх - це абсолютна новинка. Тим самим вирішується проблема відсутності готівки у клієнтів, які хочуть помити автомобіль. Це, безсумнівно, великий успіх компанії EHRLE, так як ніякої іншої компанії у данній галузі не вдалося ввести на ринок такого рішення, у тому числі дисплея реального часу.

LCE / SLM - Професійні системи опалення

LCE / SLM - Професійні системи опалення
LCE / SLM - Професійні системи опалення
Обігрівальні атмосферні котли EHRLE LCE 20-85кВт з газовим пальником
Обігрівальні атмосферні котли EHRLE LCE 20-85кВт з газовим пальником

Основний обігрівальний модуль EHRLE з котлом з нержавіючої сталі може забезпечувати гарячою водою навіть 4 поста мийки.

Модуляційний газовий пальник з плавним регулюванням потужності від 5% до 100% у поєднанні з найсучаснішою конденсаційною технологією складають систему обігріву з максимальною продуктивністю і економією енергії.

Атмосферний котел EHRLE LCE 30-160 кВт
Атмосферний котел EHRLE LCE 30-160 кВт

Котел з нержавіючої сталі може забезпечувати гарячою водою навіть 8 постів мийки.

Модуляційний газовий пальник в поєднанні з найсучаснішою конденсаційною технологією складають систему обігріву з максимальною продуктивністю і економією енергії.

Модуль обігріву - дизельний обігрів LCE 50-74 кВт
Модуль обігріву - дизельний обігрів LCE 50-74 кВт

Обігрів води здійснюється котлом на дизельному паливі. EHRLE користується перевіреною технологією опалювального змійовика, виготовленого з нержавіючої сталі, з високопродуктивною камерою згоряння.

Нагріта таким чином вода зберігається в спеціально ізольованому котлі.

Модуль SLM - 50-160 кВт
Модуль SLM - 50-160 кВт

Модулі SLM - теплообмінники, які використовуються для підключення джерел тепла, у випадках, коли теплоносій подається в мийку під тиском і повертається в систему обігріву. SLM необхідні для роботи з котлами типу BUDERUS, а також для рішень з подачею гарячої води з вузлів центрального опалення, або з зовнішньої котельні і т.д. Модулі фабрично обладнані теплообмінниками і циркуляційними насосами. Вони відразу пристосовані до обслуговування системи обігріву підлог на постах мийки.

Cиcтeмa тoчнoгo дoзyвaння микpoпopoшкy

Авторська система точної дозації мікропорошку застосовується компанією EHRLE, відрізняється цікавим рішенням і ексклюзивним механізмом

Cиcтeмa тoчнoгo дoзyвaння микpoпopoшкy

Компанія EHRLE, насамперед, відома безконтактною і порошковою технологією. Серцем нашого обладнання є система точної дозації мікропорошку EHRLE Globoid, яка є нашою великою гордістю. Всі елементи системи виготовлені із сучасної, професійної пластмаси і тефлону, що забезпечує довговічну і безвідмовну роботу виробу.

Система EHRLE Globoid управляється комп’ютером, завдяки чому інвестор має можливість дистанційно перевіряти кількість використаного порошку. Застосовувана спеціальна черв'ячна система дозації точно дозує кількість порошку, необхідного для першої програми - основної мийки з мікропорошком Active PowerPearl. Пропоновані миючі засоби характеризуються двома важливими властивостями - вони економічні та екологічні. Завдяки своїй унікальній структурі вони більш ефективні, одного мішка порошку вистачає на більшу кількість мийок автомобілів, ніж інші засоби пропоновані на ринку. Крім того, спеціальна серія порошку X LOP містить на 50% менше фосфатів, завдяки чому їх можна використовувати навіть там, де дуже суворі норми щодо охорони навколишнього середовища.

Cиcтeмa тoчнoгo дoзyвaння микpoпopoшкy

Генератор активної піни

Генератор піни є додатковим обладнанням, яке можна встановити на мийках EHRLE. Активна піна подається на пости мийки окремим пістолетом і дозволяє розширити можливості автомийки наступною програмою мийки.

Генератор активної піни

Піна підвищує ефективність мийки; під її впливом бруд розм'якшується, що дозволяє видалити всі, навіть самі стійкі забруднення.

Сучасному пневматичної генератору піни потрібно тільки 1,5 - 2% хімічного засобу для отримання густої, активної піни. Генератор піни через свої габарити застосовується виключно в автомийках контейнерного типу. Систему піни можна встановлювати для роботи від 2 до 12 постів мийки.

Автономний компресор і допоміжний насос з регулятором тиску гарантують досягнення постійно однакових параметрів піни, незважаючи на число працюючих постів. Регулювання пропорції змішування компонентів дозволяє отримати оптимальний хімічний склад, а також густоту і обсяг піни. А завдяки окремій системі зберігання і подачі, м'яка піна завжди готова для застосування.

Опцією мийки піною можуть бути обладнані як усі, так і тільки вибрані пости. Генератор піни EHRLE може виробляти ніжну піну від 0,5 мм до 80 мм, може також виробляти піну різних кольорів - це підвищує привабливість мийки.

Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію