грати

Завдяки точному дотриманню нашим вказівок, порад і зауважень, інвестори завжди досягають наміченої мети. Оскільки бізнес безконтактних автомийок не забирає багато часу і не вимагає наявності персоналу, багато інвесторів приймають рішення розвивати свій автомийний бізнес, інвестуючи в мийки самообслуговування EHRLE.

ЧОМУ МИ ЛІДЕРИ?

Традиція, інновація, сучасність
Традиція, інновація, сучасність

Фірма EHRLE - це сімейний бізнес, заснований і розвивається з покоління в покоління. Засновником систем високого тиску став в 1927 р Josef Anton Ehrle (Йосип Антон Ехрле). Саме він створив завод, визначив напрямок для фірми і сформував концепцію, яка розвивається рік за роком. У 1953 році власником фірми став Оскар Рудолф Ехрле. Йому фірма вдячна за розвиток насамперед у галузі автомийок та інших систем високого тиску. У 1961 році продукти EHRLE офіційно з'явилися на світовому ринку, а в 2011 році фірма святкувала свій 50-ти-річний ювілей. З 1984 до цих пір фірмою керує черговий нащадок династії - інженер Райнер Максиміліан Ехрле. Протягом останніх 20-ти років відбувся великий технологічний прорив, що знайшло своє відображення у встаткування, яке виробляється. Компанія використовує останні інноваційні технології та обладнання, мета яких принести максимальний прибуток власникам автомийок EHRLE.

Made in Germany
Made in Germany

Мийки EHRLE практично повністю виготовлені в Німеччині. Продукція на заводах в Іллертіссене в Баварії виготовляється на трьох окремих лініях, дві з яких призначені виключно для виготовлення безконтактних мийок.

Німецький продукт характеризується, насамперед, науковістю технології, точністю виготовлення та надійністю.

Експлуатація обладнання, сервіс, надійність роботи автомийки
Експлуатація обладнання, сервіс, надійність роботи автомийки

Враховуючи тисячі поставлених постів миття EHRLE в різних країнах світу, а також їх величезну популярність серед клієнтів, нікого не дивує величезне навантаження на наших автомийних об'єктах. Міжнародна група кращих фахівців і інженерів стежить за тим, щоб обладнання було здатне працювати навіть в найскладніших умовах. Німецьке виробництво відрізняється насамперед, науковою технологією, високоточним виготовленням і надійністю. У разі можливої поломки, сервіс EHRLE прибуде в максимально короткі терміни. Швидкість реакції сервісу EHRLE одна з найвищих на ринку, а причина несправності може бути локалізована ще швидше завдяки системам управління мийкою CM2 і CM3, які дозволяють надавати клієнтам послугу віддаленого сервісу автомийок EHRLE.

Силу німецького виробника підтверджує безліч задоволених інвесторів, в т.ч. кращі авторизовані мережі автосалонів та мережі автозаправок. Автомийки EHRLE - це надійне, безпечне обладнання, яке виготовляється з ретельністю і турботою про деталі. Нам довіряють багато. Варто приєднатися до кола переможців!

Бути з EHRLE - бути першим у бізнесі!

Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію