Ідея

01. Ідея власного бізнесу

Хоча управління безконтактною мийкою самообслуговування не вимагає особливо багато часу, слід усвідомлювати, що спочатку все буде не так просто. По-перше, слід оцінити свій час, фінансові та персональні можливості (чи в змозі залагодити всі формальності особисто або буде потрібна допомога).

послуг

02. EHRLE до Ваших послуг

З отриманням початкової інформації до повної реалізації інвестиції, ми знаходимося у Вашому розпорядженні. Всю інформацію можна отримати по електронній пошті, по телефону або особисто під час зустрічі.

Наша допомога не обмежується тільки теорією - насамперед вона заснована на практиці. Кожен інвестор може розраховувати на професійну консультацію по оцінці зазначеної території з точки зору інвестиції, а також визначення потенціалу даної ділянки з урахуванням навколишнього оточення. Ми, безсумнівно, в змозі підібрати найбільш оптимальну модель мийки.

Ділянка

03. Ділянка землі для бізнесу

Для встановлення власної мийки необхідно бути власником ділянки землі або орендувати його мінімально на 10 років. Звичайно, від його розміру залежить кількість постів, які можна на ньому поставити. Мається на увазі, що для збереження безпечної відстані і можливості безпечних маневрів, один пост автомийки повинен займати біля 25м² площі.

Не всі ділянки підходять для встановлення на них мийки. Крім відповідних геофізичних властивостей, необхідне так само виконання деяких адміністративних формальностей, так як ділянка на якій планується поставити мийку повина мати побутовий, або будівельно-побутовий характер.

Слід так само дізнатися, чи підведені до ділянки або в безпосередній близькості, вода і електрика, а також каналізація. Додатково можна передбачити газ, як один із способів обігріву води.

документація

04. Технічна документація

Перед початком будівельних робіт необхідно мати архітектурний проект (який можна придбати безпосередньо в EHRLE).

Початок

05. Початок будівельних робіт

Після адаптації проекту локальним архітектором можна приступити до земельних робіт, які здійснює найнята інвестором фірма. Приписаний до даної інвестиції інженер EHRLE стежить за ходом виконання робіт, а також погоджує окремі їх етапи.

Будівельна

06. Будівельна частина

Ще в процесі отримання дозволу на будівництво, необхідно вибрати надійного підрядника на виконання будівельних робіт. Важливо, щоб будівельники були компетентними і відповідальними. Так як деякі з робіт, а саме укладання фундаменту з системою «тепла підлога», неможливо буде виправити або переробити. А від якості «заливки» фундаменту, багато в чому, залежатиме робота мийки в осінньо-зимово-весняний період, коли з досвіду, мийка заробляє найбільше інтенсивно. Як правило, інженер EHRLE координує роботу будівельників у процесі виконання будівельних робіт.

Монтаж

07. Монтаж мийки

Після завершення земельно-будівельних робіт починається монтаж обладнання та конструкції. В обох випадках за монтажем спостерігає штат співробітників EHRLE. В кінці кожен інвестор проходить навчання з функціонування мийки, отримує сертифікат і починає сам вести свій бізнес.

Найголовніше - наші відносини не закінчуються на передачі сертифікатів для мийки. Піклуючись про правильний хід інвестицій наших клієнтів, а також їх успішності, ми пропонуємо повну допомогу з маркетингової діяльності, враховуючи потреби місцевого ринку, консультації з хімічних засобів, і насамперед щодо швидкого й ефективного сервісу.

Це не кінець!

Найголовніше - наші відносини не закінчуються на передачі сертифікатів для мийки. Піклуючись про правильний хід інвестицій наших клієнтів, а також їх успішності, ми пропонуємо повну допомогу з маркетингової діяльності, враховуючи потреби місцевого ринку, консультації з хімічних засобів, і насамперед щодо швидкого й ефективного сервісу.

Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію