Абонементний договір на сервіс EHRLE

Кожну мийку охоплює 24-місячна гарантія. Однак кожному інвестору надається можливість продовження її на 48-місяців. Всім зацікавленим особам пропонується спеціально підготовлена абонементна пропозиція.

Сертифікована якість миття EHRLE

Фірма EHRLE нагороджує інвесторів, які використовують оригінальні хімічні засоби виробника, оригінальні запасні частини, а також регулярно користуються сервісом, що гарантує високий рівень миття для клієнтів даної мийки. Такі зразкові мийки нагороджуються знаком Сертифікованої Якості Миття EHRLE, зображеним на реальному об'єкті мийки, а також на віртуальній карті мийок EHRLE.

Система ключів для клієнтів мийок

Неодноразово трапляється, що автомийки мають своє постійне коло користувачів, серед яких знаходяться не тільки індивідуальні водії, але так само корпорації таксистів або транспортні фірми, миючі свої машини. Як постійним клієнтам, ми пропонуємо їм знижку в формі поповнення балансу ключів EHRLE, які надаються клієнтам на спеціальних умовах. Однак слід зазначити, що така ситуація можлива тільки на мийках обладнаних Системою Ключів EHRLE.

Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію