Play

В основі успіху EHRLE в Європі, разом з надійним обладнанням німецької збірки, також є високоорганізований фірмовий сервіс.

EHRLE надає професійне гарантійне та післягарантійне обслуговування, в рамках якого пропонуємо регулярне технічне обслуговування 4 рази на рік і 2 рази в міжсезоння, попередження та усунення несправностей, навчання операторів мийки.

Інформація передається інженеру і сервісній службі, завдяки чому працівник сервісу їде до клієнта підготовленим, тобто вже маючи з собою всі необхідні зап.частини для заміни та інструменти для ремонту.

В разі повідомлення клієнтом про проблему, сервіс EHRLE прибуде в максимально короткі терміни. Повідомити про поломку можна:

  • написавши листа на ел.пошту
  • зателефонувавши в технічний відділ і позначивши проблему черговому інженеру служби сервісу

Гарантована швидкість реакції сервісу EHRLE одна з найвищих на ринку, а причина несправності може бути локалізована ще швидше завдяки системам управління мийкою CM2 і CM3, які дозволяють надавати клієнтам послугу віддаленого сервісу автомийок EHRLE.

Важливим є те, що наші сервісні інженери проходять спеціальну підготовку на фабриці виробника в м.Іллертіссен (Німеччина), а також отримують практичний досвід роботи з обладнанням в інших країнах, де EHRLE має найбільшу мережу мийок, багато з яких працюють вже більше 7-ми років.

Кожен сервісний автомобіль EHRLE оснащений всім необхідним набором інструментів та діагностичного обладнання, що дозволяє в найкоротші терміни знайти і усунути несправність в роботі устаткування.

Вироблене обладнання EHRLE відповідає міжнародним стандартам і нормам безпеки.

Низька аварійність обладнання + швидкий і професійний фірмовий сервіс = успіх технології EHRLE!

Up
Цей сайт використовує кукі (Cookies), так що наш сервіс може працювати краще. Дізнатися більше Я розумію